Жаңа жыл. Новый год. » Алматы қаласы Білім басқармасының "№7 арнайы мектеп-интернат" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Жаңа жыл. Новый год.

Жаңа жыл әрбір баланың асыға күтетін ең сүйікті әрі таңғажайып мерекесі. Осы мереке қарсаңында 24.12.2021ж. мектеп оқушыларын келе жатқан жаңа жыл мерекесімен құттықтап, жаңа жылдық шырша сыйлықтары тарту етілді. Оқушылардың құшақтары сыйлыққа толып, мәз-мейрам болды. Шара соңында көңіл-күйлері шаттыққа толы балалар мен ата-аналар өз ризашылықтарын білдіріп, жүрекжарды лебіздерін жеткізді. Жаңа жыл әр жанұяға бақыт, қуаныш, жақсылық әкелсін! Келе жатқан жаңа жыл құтты болсын!

Новый год - самый любимый и удивительный праздник, который с нетерпением ждет каждый ребенок. В преддверии этого праздника 24.12.2021г. учащихся поздравили с наступающим Новым годом и вручили новогодние подарки. Дети были рады подаркам. В конце мероприятии дети и родители выразили свои сердечные пожелания. Новогодние елки и детские представления всегда бывают особенными событиями в жизни каждого ребенка. Пусть этот год принесет нам много счастья, удачи, улыбок, тепла и света! С наступающим Новым годом!