Тарихымыз » Алматы қаласы Білім басқармасының "№7 арнайы мектеп-интернат" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Высотник
Высотник
Мектеп - жас ұрпаққа білім,тәрбие беретін білім беру жүйесінің негізгі буыны. Мектеп балалардың жан-жақты дамуына жағдай туғызатын, еркін және шығармашылық тұрғыда дамуына мүмкіндік жасайтын ошақ болуы керек. Біздің балаларымыз осындай үйлесімді ғимаратта білім алып жатқандарына биыл 7 жыл. Яғни, мектеп-интернатымыздың құрылысы 2015 жылдың 4 мамырында басталып, 2016 жылдың 26 тамызында аяқталды. Мектебімізді бүгінгі жаһандану заманына сай, құрылыс сапасы берік, ішкі дизайны балалар үшін ыңғайлы
Алғыс хат
Алғыс хат
Қазақстан Республикасы Президентінің сайлауын өткізу кезінде жоғары кәсіби және ұйымдастырушылық деңгей көрсеткені үшін мектебіміздің тәрбие ісі жөніндегі орынбасары Акымжанов Талгат Женисович Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының төрағасының алғыс хатымен марапатталды. Марапатыңыз құтты болсын!
25 қазан Республика күніне орай «Бейбіт елдің көк байрағы»
қазан
25 қазан Республика күніне орай «Бейбіт елдің көк байрағы»
Мектебімізде 25 қазан Республика күніне орай «Бейбіт елдің көк байрағы» атты мерекелік салтанатты жиын өтті. 25 қазан – еліміз үшін Қазақстан тарихындағы ең маңызды күндердің бірі. Республика күні – мемлекеттіліктің символы болып табылатын маңызды мереке. Мерекеге мектеп оқушылары мен ұстаздары ат салыса қатысты. Балалардың бойына Отанға деген сүйіспеншілікті, Мемлекеттік рәміздерді, ұлттық және мемлекеттік мерекелерді құрметтеуді бала кезінен тәрбиелеудің маңызы зор. Еліміздің мәртебесі биік
AMANAT
AMANAT
Елордада өткен"AMANAT" партиясының кезектен тыс XXIV Съезінің шешімімен Қасым-Жомарт Кемелұлы Тоқаев бірауыздан Қазақстан Республикасының Президенттігіне кандидат ретінде ұсынылды. Съезд делегаттары бірауыздан қолдады.
Ұстаз
Ұстаз
Бобко Татьяна Викторовна кәсіподақ қызметіне сіңірген еңбегі үшін қалалық «Ұстаз» кәсіподақ ұйымының медалімен марапатталды. Құттықтаймыз! Бобко Татьяна Викторовна награждена медалью от городского профсоюза “Ұстаз” за заслуги в профсоюзной деятельности. Поздравляем!
Ардагер ұстаздарымыз
Ардагер ұстаздарымыз
Қазақстанда мұғалімдер күні дәстүрлі түрде қазан айының бірінші жексенбісінде аталып өтіледі. Ұстаз деген ұғым бар мына дүниеде. Ілмейтінді ілдіретін, білмейтінді білдіретін. Санаға ақыл ұялататын, арманды алдан қиялдататын. Өмірді ұғынуға себеп болатын, тірлікке кіруіңе көмек болатын. Әр кезде аялайтын, дәрісті аямайтын. Гүлдендіріп, жандыратын. Тұлғалық табиғатын мәңгілік қалдыратын. Ұстаздар! Қандай ғажап халықсыздар деп ұрандататын, Ұлағатты ұстаздар, төл мерекелеріңіз құтты болсын!
«Бейбітшілік планетасы»
маусым
«Бейбітшілік планетасы»
Мектеп-интернатымыздың талантты оқушыларының бірі, 6 «А» сынып оқушысы Оразбек Аслан Халықаралық бейнелеу және сәндік-қолданбалы өнер байқауына қатысып, «Бейбітшілік планетасы» атты жұмыспен жүлделі 1-орынды иеленді. Өнерің өрге жүзсін! Жетекшісі: А.М.Сексенова. Один из талантливых учащихся школы-интерната №7 г.Алматы ученик 6 «А» класса Оразбек Аслан принял участие в Международном конкурсе изобразительного и декоративно - прикладного искусства и занял 1-место! Поздравляем! Руководитель:
Ветераны Великой Отечественной войны
Барлық жаратылыстану-математикалық цикл мұғалімдері тыл еңбеккері Сорокина Зоя Ивановнаны мереке қарсаңында құттықтады. Ардагерге Г.Б.Махамбетова мен О.А.Васильченко барып, Жеңіс күнімен құттықтады. Все учителя естественно- математического цикла поздравили ветерана труженицу тыла Сорокину Зою Ивановну. Махамбетова Г.Б и Васильченко О.А сходили к ветерану поздравили её с праздником Днем Победы.
Ветераны Великой Отечественной войны
05.05.2022ж. қоғамдық-гуманитарлық пәндер әдістемелік бірлестігі мұғалімдері, «Аманат» партиясының мүшелері 1931 жылы туылған, тыл ардагері Солопова Лидияны мереке қарсаңында құттықтады. 05.05.2022г. учителя МО общественно-гуманитарных дисциплин , члены партии «Аманат» поздравили с праздником ветерана тыла Солопову Лидию Ивановну 1931г.р. Лидия Ивановна бывшая учительница с 46 летним стажем, рассказала о своей трудовой деятельности во время Великой Отечественной войны и послевоенные годы.
Мектеп-интернатымыздың ұжымы жалпықалалық сенбілікте
сәуір
Мектеп-интернатымыздың ұжымы жалпықалалық сенбілікте
Мектеп-интернатымыздың ұжымы жалпықалалық сенбілікке белсенді түрде атсалысты. Сенбіліктің басты мақсаты - аулада ғана тазалық орнатып қоймай, сонымен бірге мектеп ұжымы қызметкерлерінің жақын араласып, ауызбіршілікте болуына септігін тигізу. Біз таза қала үшін! Коллектив школы-интерната принял активное участие в общегородском субботнике. Основная цель субботника, не просто наведение порядка на территории школы, а также совместная деятельность сотрудников, которая способствует их сплочению. Мы