Білім беру ұйымдарының төтенше жағдайларға дайындығы бағдарламасы” тақырыбында оқыту курстары өткізілді. » Алматы қаласы Білім басқармасының "№7 арнайы мектеп-интернат" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
eOtinish.kz
» » » Білім беру ұйымдарының төтенше жағдайларға дайындығы бағдарламасы” тақырыбында оқыту курстары өткізілді.
тамыз
2024

2024 жылдың 5-ші тамызбен 9 -шы тамыз аралығында. Алматы қаласы Шұғыла ықшам ауданы , 347/4 мекен-жайында орналасқан “Оқушылардың инновациялық шығармашылығы орталығының базасында” Алматы қаласы білім беру ұйымдарының директорларының оқу жұмысы жөніндегі орынбасарлары үшін “Білім беру ұйымдарының төтенше жағдайларға дайындығы бағдарламасы” тақырыбында оқыту курстары өткізілді. Алматы қаласының әкімдігі және төтенше жағдайлар департаменті болашақта пайдалануға болатын қызықты және қолжетімді әдістемелік нұсқаулықтар ұсынды. Теориялық білім ғана емес, сонымен қатар лекторлар практикалық түрде бөлісті. Барлық ақпараттар заманауи және таңдалмалы түрде түсіндірілді. Азаматтарды қорғау саласында көптеген пайдалы ақпараттар алдық. Курсты ұйымдастырушыларға үлкен рахмет!
С 05 августа по 09 августа 2024 года на базе Центра Инновационного творчества школьников по адресу г.Алматы, Наурызбайский район, микрорайон Шугыла, 347/4 были проведены курсы обучения для заместителей директоров по учебной работе организаций образования города Алматы на тему: «ПРОГРАММА ГОТОВНОСТИ ОРГАНИЗАЦИЙ ОБРАЗОВАНИЯ К ЧРЕЗВЫЧАЙНЫМ СИТУАЦИЯМ» при поддержке Акимата города Алматы, Департамента по Чрезвычайным ситуациям города Алматы.
Достаточно много интересного и доступного методического материала, которым можно воспользоваться в дальнейшем. Грамотные лекторы -практики, с хорошим багажом не только теоретических знаний, но и практических, которые применили различные формы проведения занятий, поделились прекрасным методическим материалом. Вся информация доводилась своевременно и очень подробно. Узнали очень много в сфере гражданской защиты. Огромное спасибо организаторам данного курса!