Қазақстан Республикасының Тәуелсіздігінің 30 жылдығына орай сурет байқауы » Алматы қаласы Білім басқармасының "№7 арнайы мектеп-интернат" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
» » Қазақстан Республикасының Тәуелсіздігінің 30 жылдығына орай сурет байқауы

Қазақстан Республикасының Тәуелсіздігінің 30 жылдығына орай сурет байқауы

07.12.2021 ж. 16 желтоқсан - Қазақстан Республикасының Тәуелсіздігінің 30 жылдығына орай мектеп-интернатымыздың оқушылары арасында сурет байқауы ұйымдастырылды. Сурет байқауын ұйымдастырудың негізгі мақсаты - ата-бабамыздың тәуелсіздік жолындағы ерлігін үлгі етіп, тәуелсіздік алғаннан кейінгі Қазақстанның дербес мемлекет ретінде қалыптасу тарихына шолу жасау, оқушыларды патриотизмге тәрбиелеу.
Тәуелсіздігіміз тұғырлы болғай!

07.12.2021г. К дню 30-летия Независимости Республики Казахстан был организован конкурс рисунков среди учащихся школы-интернат.
Цель организации конкурса рисунков - ознакомить учащихся с подвигом наших предков на пути становления независимого Казахстана, рассказать об истории становления Казахстана как самостоятельного государства после обретения независимости, воспитывать патриотизм среди учащихся.
С Днём Независимости!