Жылыжайының алғашқы өнімі. Первый урожай нашей теплицы. » Алматы қаласы Білім басқармасының "№7 арнайы мектеп-интернат" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
» » Жылыжайының алғашқы өнімі. Первый урожай нашей теплицы.

Жылыжайының алғашқы өнімі. Первый урожай нашей теплицы.

02.12.2021 ж. мектебіміздің жылыжайының алғашқы өнімі жиналды.
   Мектеп жылыжайында толыққанды өсімдіктердің өсіп-өнуіне қолайлы жағдай жасалған, мұнда өсімдіктер ауа-райының қолайсыздығынан ғана емес, жәндіктер мен құстардан да қорғалған.
Сонымен қатар, бұл оқушылардың практикалық дағдыларын қалыптастыруға жақсы негіз болып табылады.
Мектеп оқушылары өсіру процесін бақылап қана қоймай, мамандардың басшылығымен өздері де қатысады.

02.12.2021 г. был собран первый урожай нашей школьной теплицы.
Школьная теплица с полным обеспечением комфортных условий для роста, здесь растения будут не только защищены от неблагоприятных погодных условий, но и от насекомых и птиц.
Кроме того, это хорошая база для приобретения практических умений и навыков обучающихся.
Школьники не только наблюдают за процессом выращивания, но и сами непосредственно принимают участие под чутким руководством специалистов.