Детский инклюзивный фестиваль «Аман келешек». » Алматы қаласы Білім басқармасының "№7 арнайы мектеп-интернат" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
» » Детский инклюзивный фестиваль «Аман келешек».
қыркүйек

Детский инклюзивный фестиваль «Аман келешек».

Аман келешек – это детский фестиваль, ставший одним из уникальных проектов в стране по социальной значимости и содержательной составляющей, создающий условия и возможности для развития инклюзивного общества.
📌Цель проекта: поддержка детей и подростков, в том числе особенных, во всестороннем развитии и социализации.
16 сентября 2022г. наши учащиеся и родители стали участниками такого масштабного фестиваля «Аман Келешек». Фестиваль организован на базе высокогорного санатория «Ак Булак», расположенного у подножия гор Заилийского Алатау.

"Аман келешек" балаларға арналған инклюзивті фестиваль. Аман келешек - бұл инклюзивтік қоғамды дамыту үшін жағдай мен мүмкіндіктер жасайтын, әлеуметтік маңыздылығы мен мазмұндық құрамы бойынша елдегі бірегей жобалардың біріне айналған балалар фестивалі.
📌Жобаның мақсаты: балалар мен жасөспірімдерді, оның ішінде ерекше жасөспірімдерді жан-жақты дамыту мен әлеуметтендіруге қолдау көрсету. 2022 жылдың 16 қыркүйегінде біздің оқушыларымыз бен ата-аналарымыз осындай ауқымды "Аман Келешек"фестиваліне қатысты. Кезекті фестиваль Іле Алатау баурайында орналасқан биік таулы "Ақ Бұлақ" шипажайында ұйымдастырылды.